Rozmieszczenie półek na książki i regałów może być trudne, ponieważ przez większość czasu te przestrzenie służą do przechowywania, a nie do dodawania wizualnego charakteru pomieszczeniu. Skorzystaj z tych wskazówek, aby pomóc Ci w dekorowaniu półek w domu, aby zwiększyć atrakcyjność dla potencjalnych nabywców nieruchomości.
???? Kupujący kupują regał na książki,
a nie zawartość
Kiedy próbujesz wyeksportować półki ważne jest, aby pamiętać, że potencjalny nabywca będzie kupować dom z półkami - niekoniecznie przedmioty na półkach. Dlatego należy skupić się na dekorowaniu półek na książki w sposób, który podkreśla dekoracyjny potencjał regałów. Twoją myślą przewodnią podczas całego procesu powinno być to, aby regały wyglądały elegancko, uporządkowane i przyjemne wizualnie.
???? Dokładnie wyczyść półki na książki przed dekorowaniem
Zanim udekorujesz półki musisz mieć pewność, że są nieskazitelnie czyste. Usuń każdy przedmiot z tych półek i odkurz. Dopiero gdy to zrobisz, możesz skupić się na dekorowaniu go książkami, ramkami do zdjęć lub roślinami.
???? Dopasuj półki
Gdy masz już wszystkie elementy z półki, poświęć chwilę, aby upewnić się, że wszystkie półki są wyrównane i równe. Ludzie zazwyczaj lubią symetrię.
???? Zastanów się, jak dekorujesz swoje półki
Dokładnie przemyśl, co chcesz umieścić na półkach, a co więcej, w jaki sposób mają być umieszczone przedmioty. Ostatnią rzecz, którą chcesz zrobić, jest zrzucanie książek na półki bez żadnego przezorności, ponieważ wygląda to na niechlujne i zagracone.
???? Myśl „wystrój”, a nie „przechowywanie”
W duchu celowego ustawiania półek z książkami chcesz mieć pewność, że sekcje zostaną pozostawione puste. Półkę z książkami, która jest wypełniona tylko do połowy, łatwiej będzie udekorować, a także będziesz mógł pokazać, jak wygląda tył regału. Pamiętaj, że kupujący płacą za regał na książki, a nie za kolekcję książek. Więc nie zapychaj półek.